Search

NOVINKA od Vandy Kys - Také klišé!🟡Ako prvú publikáciu nášho mini vydavateľstva sme si pre vás pripravili príbeh, ktorý už na trhu pôsobí tri roky od autorky Vandy Kys.

🟡Vande vyšla ako e-kniha v roku 2018 a nám sa príbeh tak veľmi páčil, že sme sa ju rozhodli vydať!

Čítali sme aj recenzie, kde veľa ľudí odradilo, že neexistuje vo fyzickej podobe. Tak dúfame, že aj tých práve potešíme.

POZOR, vo fyzickej knihe však nájdete drobné zmeny a najmä niečo špeciálne na záver, čo ste v e-knihe šancu čítať doteraz nemali.

❣KNIHA VYCHÁDZA V KAŽDOM DOBROM VYDAVATEĽSTVE UŽ 20.8.2021!!!! ❣

Odratávame dni, aj vy?!

👩‍💻A na našej stránke si ju čoskoro budete môcť predobjednať tiež prostredníctvom online formulára.ANOTÁCIA:

Max Schwarzová toho nevie o živote veľa. Akoby aj mohla, však prevažne sedí doma na zadku. Pokiaľ práve nie je v práci, v ktorej je majsterkou. Vyberie vám podprsenku na mieru, a na to jej stačí iba hodiť pohľad na vaše poklady.

Celý týždeň sa nevie dočkať len jediného – pizze, vína, a klebiet s Annou, svojou najlepšou kamarátkou. Zo stereotypného kolotoča ju vytrhne nečakané stretnutie s jej ex, Borisom. Ten ju naláka na jej druhú kamošku, kávu, ktorej Max nikdy nemá dosť a táto má byť výnimočná... Zvedavá Max so závislosťou od kofeínu neváha ani minútu a vchádza do Borisovej kaviarne, kde stretáva niekoho, kto otrasie svetom, aký doteraz poznala. A že to bude jazda!

Romanticko-komediálny príbeh Také klišé! od autorky Vandy Kys, prináša hlavnú hrdinku schopnú sebairónie, príťažlivého hlavného hrdinu, otravné kolegyne, ochutnávku vín, hektolitre kávy, nekonečné množstvo trápností a, samozrejme, tú pravú lásku, plnú radosti, ale aj sklamaní.

VANDA KYS je autorkou úspešného románu Mňa si nekúpiš, ktorý sa ocitol v rebríčku kníhkupectva Martinus ako 4. najlepšie hodnotená kniha roku 2019. V roku 2021 jej vyšla kniha Azaelov pád, ktorá vznikla ako unikátny projekt v spolupráci s ďalšími štyrmi slovenskými autorkami.


12 views0 comments

Recent Posts

See All